Gaziantep Şehirler Arası Evden Eve Taşıma Firmaları ve Nakliyat Fiyatları

Uzman Kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Bir yerden başka bir yere eşya taşımanın çok standart ve basit bir iş olduğunu düşünenlerinin sayısı oldukça fazladır. Ancak bu yalnızca bir ön yargıdır. Çünkü eşya taşımanın gerekli püf noktalarını bilmeden yapılacak herhangi bir işlem geri döndürülemez kayıplara yol açabilmektedir.

Bu kayıplarla karşılaşılmasından en çok korkulunan faaliyetlerden bir tanesi de hiç kuşkusuz antika eşya taşımacılığıdır. Antika eşya taşımacılığı, taşınan nesnelerin taşıdığı değer itibariyle son derece dikkatli ve bilinçli yapılması gereken bir eylemdir.

Geçmişten günümüze gelmeyi başaran ve bu sayede “antika” statüsüne giren birbirinden farklı binlerce çeşit materyal bulunmaktadır. Hem maddî hem de manevî açıdan oldukça değerli olan bu tip eşyalar, taşınmasının haricinde, günlük rutinlerinde de oldukça yoğun bir ilgi görmektedir.

Eski tarihlere ait olmasının yanı sıra türünün az sayıdaki örneklerinden bir tanesi de olması gereken antikaların sürekli olarak korunması ve muhafaza altında tutulması gerekmektedir.

Bir nesnenin antika statüsünde değerlendirilebilmesi için belirli bir araç sınıfına dahil olmasına gerek yoktur. Eski ve ender rastlanan her türlü materyal antika değeri taşıyabilmektedir. Bu da “antika” olabilecek şeylerin ne kadar geniş bir yelpazeye yayıldığını gözler önüne sermektedir.

Özetle; antika eşya taşımacılığında taşınacak nesnenin şekli, büyüklüğü ve ağırlığı her zaman değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de taşıması yapılacak olan antika eşyanın türüne göre farklı nakliye planları yapılarak yöntem belirlenmektedir.

8 Şubat Mh. 82032 Nolu Cadde No: 75 Şehitkamil / Gaziantep
Pzt - Cmt: 9:00-18:00
05387775333
info@abcevdenevenakliyat.com

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ABC Evden Eve Taşımacılık