Gaziantep Antika Taşımacılığı

Uzman Kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

GAZİANTEP ANTİKA TAŞIMACILIĞI firması olarak siz müşterilerin hassasiyetini göz önünde bulundurarak taşınma sisteminde yenilikler yapmaya devam etmektedir. ABC EVDEN EVE NAKLİYAT olarak güveninizi kazanmak için ilçe genelinde ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınız için uygun fiyat uygulaması başlatmıştır.ABC Evden Eve Taşımacılık firması geniş araç filosu ve hizmet ağı ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

GAZİANTEP ANTİKA TAŞIMACILIĞI hizmet ağını yoğun müşteri talebi ile şehirler arasında taşıma grubu olarakta hizmet vermektedir.Tüm kuşkuları ortadan kaldıran ABC EVDEN EVE NAKLİYAT sorunsuz bir taşınma hizmeti için gereken hususları sizlere sunmaktadır. ABC EVDEN EVE NAKLİYAT olarak anahtar teslim hizmet vermekte olup eşyalarınızın tamamını dilediğiniz gibi dizayn etmektedir. Sizinde sorunsu bir taşınma için yapmanız gereken tek husus bizleri arayıp sizleri ziyaret etmemizi talebinde bulunmak.

GAZİANTEP ANTİKA TAŞIMACILIĞI eşyalarınızın tamamnını ambalajlı bir şekilde taşımaya hazır buruma getirerek taşıma konusunda uzman ekip ile yeni yuvanıza dilediğiniz şekilde yerleşim yapmaktadır.

Taşınma durumunda yaşanılan sorunları göz önünde bulunduran ABC EVDEN EVE NAKLİYAT sorunları ortadan kaldırmak için gereken hususlarda yenilikler yapmıştır.

– Taşıma araçlarının tamamını yenilemiş olan GAZİANTEP ANTİKA TAŞIMACILIĞI taşınan eşyalarınızın sarsılma durumunda hasar görme olayını ortadan kaldırmıştır.

– Ambalajlama olayında yenilik yapan ABC EVDEN EVE NAKLİYAT eski gelenekleri(battaniye,naylon,kağıt) tamamen ortadan kaldırarak havalı naylonlarla eşyalarınızın daha güvenli taşınmasını sağlamaktadır

– Herhangi bi yerden alınmış toplama ekip yerine tamamen işinin ehli kalifiyeli elemanlarla sorunsuz taşınmayı sağlamakta olan GAZİANTEP ANTİKA TAŞIMACILIĞI sizleri güleryüzle karşılamaktadır.

Sizde sorunsuz ve keyif içinde taşınma için ABC EVDEN EVE NAKLİYAT ile yapacağınız sözleşme ile eşyalarınızı garantiye alabilirsiniz.

Gaziantep evden eve nakliyat telefon numaraları 0538 777 53 33 iletişime geçebilirsiniz.

8 Şubat Mh. 82032 Nolu Cadde No: 75 Şehitkamil / Gaziantep
Pzt - Cmt: 9:00-18:00
05387775333
info@abcevdenevenakliyat.com

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ABC Evden Eve Taşımacılık